DLACZEGO BOREK MA SŁABY…

DLACZEGO BOREK MA SŁABY MENTAL

Wiecie dlaczego Mati Borek tak krytycznie reaguje na ostatnie zaczepki w jego stronę?
Bo nie jest do tego przyzwyczajony.
Cały czas wszyscy go całowali po dupie, przybijali piątki, wychwalali, dlatego jakikolwiek hejt w kierunku Matiego to dla niego całkowicie nowa sytuacja w której (jeszcze) nie wie jak ma się zachować.
Spójrzcie na Najmana – od początku dostawał od wszystkich po dupie, 99% reakcji w jego stronę była negatywna. Przyszedł do hejtparku, uszczypliwości Borka na początku, potem Bońka, doszedł Stano, telefony od widzów, a Najman albo się śmiał, albo odbijał piłeczkę. To tylko świadczy, że Marcin ma silną psychikę, że utworzył „zbroję” odporną na hejt.
A Borek? Jedna szpileczka od @matixrr i się spocił i spiął, zaczął kombinować z ucieczką z kanałusportowego, jakieś cuda ze sponsorem przez którego rzekomo nie może dalej występować.
Live charytatywny, donejt od „kopyta Borka” i POTĘŻNY MATI BÓR nie odzywa się do końca programu.
Nawet pokuszę się o tezę, że gdyby na Borka spadła taka lawina hejtu co na Najmana czy Hajtę to by może walnął samobója.
Może z czasem, gdy widzowie będą kąsać coraz bardziej, to Mati się nauczy uodporniać na hejt, odpowiednio na niego reagować bo to co robi teraz jeszcze bardziej nakręca ludzi do wbijania szpileczek tajskiemu mejwenowi.
#psychologia #borek #kanalsportowy #hejtpark #borekgate #aferaborka #takaprawda #pilkanozna