29.02.2020 Dzień dobry. Dziś…

29.02.2020

Dzień dobry. Dziś chyba specjalnie bez większych hitów, co prawda jest mecz Legia vs Probierz, ale ze swojej strony bardziej bym zwrócił uwagę na mecze w Rosji. Między innymi o 17:00 rozpocznie się spotkanie Zenita z Lokomotiwem (Rybus pauzuje za kartki). Nie jestem pewien czy dalej tak to funkcjonuje, ale mecze rosyjskiej ligi były transmitowane na oficjalnym kanale ligi na Youtube, więc warto sprawdzić – nie jestem pewien, czy to obejmowało także te „hitowe” spotkania.

EKSTRAKLASA
15:00 Wisła Kraków – Wisła Płock (Canal+ Sport, Canal+ Sport 3, nSport+) – wstęp od 14:40
17:30 Górnik Zabrze – Pogoń Szczecin (Canal+ Sport, Canal+ Sport 3) – wstęp od 17:00
20:00 Legia Warszawa – Cracovia (Canal+ Sport, Canal+ Sport 3, Canal+ 4K) – wstęp od 19:30

1. LIGA
12:40 Miedź Legnica – Zagłębie Sosnowiec (Polsat Sport) – wstęp od 12:30

pokaż spoiler (17:00) GKS Bełchatów – GKS Jastrzębie; GKS Tychy – Sandecja Nowy Sącz; (17:30) Stomil Olsztyn – Odra Opole; (18:00) Bruk-Bet Termalica – Chojniczanka Chojnice

PREMIER LEAGUE
„Gorączka piłkarskiej soboty” od 13:00 (Canal+ Sport 2)
13:30 Brighton – Crystal Palace (Canal+ Sport 2)
16:00 West Ham – Southampton (Canal+ Sport 2)
18:30 Watford – Liverpool (Canal+ Sport 2)

pokaż spoiler (16:00) Bournemouth – Chelsea; Newcastle – Burnley

CHAMPIONSHIP
13:30 Hull – Leeds (Eleven 2)

LA LIGA
13:00 Eibar – Levante (nSport+)
16:00 Valencia – Betis (Eleven 4)
21:00 Granada – Celta (Eleven 2)

pokaż spoiler (18:30) Leganes – Alaves

SERIE A
15:00 Lazio – Bologna (Eleven 3)
18:00 Udinese – Fiorentina (Eleven 2)
20:45 Napoli – Torino (Eleven 1, 4)

1. BUNDESLIGA
15:30 Hoffenheim – Bayern (Eleven 1)
15:30 Dortmund – Freiburg (Eleven 2)
18:30 Koln – Schalke (Eleven 1, 4)

pokaż spoiler (15:30) Augsburg – M’Gladbach; Mainz – Paderborn

2. BUNDESLIGA
13:00 Erzgebirge – HSV (Eleven 1, 4)

EREDIVISIE
19:45 PEC Zwolle – Vitesse (Polsat Sport News)

LIGA CZESKA
17:00 Sparta Praga – Fastav Zlin (Polsat Sport Premium 1)

MLS
21:15 Montreal Impact – New England Revolutions (Polsat Sport Extra)

MAGAZYNY
10:15 Stan futbolu (TVP Sport)
21:30 Sportowy wieczór (TVP Sport)
22:00 Liga+ (Canal+ Sport, Canal+ Sport 3)
22:50 Eleven gol live (Eleven 1)

///POZA POLSKĄ TV///

LIGUE 1
17:30 PSG – Dijon
20:00 Amiens – Metz
20:00 Brest – Angers
20:00 Monaco – Reims
20:00 Montpellier – Strasbourg
20:00 Tuluza – Rennes

PREMIER LIGA
Do sprawdzenia kanał ligi rosyjskiej na Youtube – tam powinny być mecze
14:30 Dynamo Moskwa – Spartak Moskwa
17:00 Zenit – Lokomotiw

///POZA FUTBOLEM///

SKOKI NARCIARSKIE
16:00 [Lahti] Konkurs drużynowy (TVP 1, TVP Sport, Eurosport 1)

LEKKOATLETYKA
18:30 Halowe Mistrzostwa Polski (TVP Sport)

BIATHLON
MISTRZOSTWA EUROPY
13:30 Bieg sprinterski kobiet (Eurosport 1, Polsat Sport Extra)

PIŁKA RĘCZNA MĘŻCZYZN
16:00 Bidasoa Irun – Orlen Wisła Płock (Canal+)
17:30 PGE Vive Kielce – THW Kiel (Canal+)

NBA
23:00 NY Knicks – Chicago Bulls (Canal+ Sport 2)
02:30 Boston Celtics – Houston Rockets (Canal+ Sport 2)

#dzienmeczowy #mecz #pilkanozna #ekstraklasa